Hizmetlerimiz
Menfezler
Menfezler Menfez ortamdaki havayı istendiği doğrultuda içeriden dışarıya ya da dışarıdan içeriye aktarmaya yarayan kanalcıklardır.
 
tümü »
 
Fanlar
Fanlar Bir basınç farkı oluşturarak havanın akışını sağlayan cihazlara fan denir. Fanın hareketli elemanı olan kanatlar hava üzerinde iş yapar ve ona statik ve kinetik enerji kazandırır.
 
tümü »
 
 
Salyangozlu Fanlar
Salyangozlu Fanlar Salyangoz aspiratörler dkp veya siyah saclar kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek basınçlı olan modellerde fanlar motor miline direk akuple edilmektedir.
 
tümü »
 
Havalandırma Bacaları
Havalandırma Bacaları Havalandırma bacaları yapı içerisinde oluşan nem ve buharı dışarı atarak izolasyon tabakasının kuru kalmasını sağlar.
 
tümü »
 
 
Boru İzolasyonu
Boru İzolasyonu Genelde yaygın olarak düşük yoğunluklu, sıkı sarıldığında kalınlığı çok incelen, gevşek sarıldığında ise yeterli miktarda sertlikle olamayan bakalitli rulo camyünü sarılarak boru yalıtımı yapılmaktadır.
 
tümü »
 
Havalandırma Kanalları
Havalandırma Kanalları Hava kanalı, havalandırma sisteminin ortamdaki havayı dışarıya ve dışarıdaki havayı ortama aktarmada kullandığı kanallardır.
 
tümü »
 
 
Havalandırma Boruları
Havalandırma Boruları Borular havalandırma işleminin gerçekleşmesini sağlayan sistem parçalarıdır. Havanın dışarıdan içeriye ve içeriden dışarıya akışını sağlar.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB